U12 chlapci

Kluci kategorie U12 odehráli první kolo halové soutěže v Průhonicích

První kolo halové soutěže mladších žáků se odehrálo na palubovce ZŠ v Průhonicích. Po zmatcích v odjezdu, kdy se týmu mohlo lehce stát, že byl na místě utkání o dobrých 24 hodin dříve, byl prvním soupeřem HC Hostivař.

Do utkání jsme po cestě vstoupili poněkud ospale, ale přes to se nám hned od začátku dařilo soupeře přehrávat. Gólově to sice žádné velké hody z naší strany nebyly, ale výsledek 3:1 potěšil.

Ve druhém utkání jsme vyzvali kluky z pražských Kbel. Tým Kbel se předvedl na našem SUDA CUPu slušnými výkony a tak vládly mírné obavy, co se na hřišti bude dít. Naše obavy však byly předčasné! Naši borci nenechali hned od počátku nikoho na pochybách, kdo bude v tomto utkání na hřišti pánem. Jednoduché rychlé kombinace v útoku našly své zakončovatele. V obraně jsme spolupracovali a kbelský tým lehce vyváděli z koncentrace. Konečný výsledek 6:2 pro nás je na velkou pochvalu. Kluci ukázali, že umí hrát kombinační hokej a pokud se daří a jsou ochotní na hřišti odevzdat vše, soupeři si s námi nedokáže poradit.

Mladší žáci si tak připisují plný bodový zisk a ideálně vkročili do své halové soutěže.

Autor: Jakub Pražák
Foto ilustrační
Výsledky v sekci „Rozpis utkání“

Kluci kategorie U12 odehráli první kolo halové soutěže v Průhonicích