U15 dívky

Starší žákyně v hale v pražských Kbelích v prvním kole halové soutěže

První kolo halové soutěže starších žaček se odehrálo v pražských Kbelích. Soupeřem nám byla děvčata z HC Bohemians Praha.

Náš tým nastoupil díky marodce ve značně okleštěné sestavě. Základní pětka doznala v tomto utkání zásadních změn. Než si stihly dívky vyzkoušet povrch nové kbelské haly, čelily třem standardním situacím. Všechny zdárně ubránily a postupem času se dostávaly do herní pohody. V první polovině utkání si poradily s herním systémem Bohemians a konečně se našly i střelkyně gólů. V poločase jsme vydýchávali vedení 2:1.

Ve třetí čtvrtině bylo vidět, že síly rychle ubývají. I přesto se tým nevzdával, konec utkání pak již byl prakticky „vabank“. Víc jak na remízu 3:3 to, ale nestačilo. I když to pověstné štěstí nám nepřálo, určitě se za své výkony nemusí divky stydět.

Vezeme první bod z první halové sezóny ze soutěže starších žákyň. Svoji sílu budeme mít ještě možnost určitě naplno ukázat.

Autor: Martina Pražáková