Muži po bojovném výkonu přehráli HC President a připisují si první tři extraligové body

16. 4. 2022 HC Slavia HK – Rakovník 2:5 (1:3)

Tak jako v předchozích zápasech jsme nezachytili začátek utkání a už v 6. minutě jsme prohrávali. Následně se hra začala odehrávat ve středu hřiště s ojedinělými šancemi na obou stranách. Skoré po první čtvrtině bylo celkem příznivé, avšak po krátké pauze jsme dostali dva hloupé góly po nedůrazu v našem střeleckém kruhu. Do poločasu jsme dokázali snížit brankou z trestného rohu, úspěšným střelcem byl Robin Zdeněk, který se zřídkakdy v této situaci mýlí. Ve druhém poločase byla po většinu času hra vyrovnána a nebýt našich chyb, hlavně na obranné polovině, mohl být výsledek přijatelnější. Soupeř byl lepší ve většině herních činností, my jsme mu však, svou bojovností, nedali body zadarmo.

23. 4. 2022 HC Slavia HK – President 2:0 (1:0)

První 3 body v sezóně!!! Zápas byl vyrovnaný od začátku do konce. Dařilo se nám držet stanovenou taktiku a soupeře jsme po celý zápas nepustili do výraznějšího tlaku a především do střeleckého kruhu. Balónky jsme Presidentu sbírali kolem poloviny hřiště a vytvářeli si rychlým přechodem dost šancí, které bychom měli, pro příště, více proměňovat. První vítězství se zrodilo z bojovnosti celého týmu, nicméně největší pochvalu zaslouží trio Hynčík, Vodenka a skvěle chytající Vodička. O příštím víkendu sehrajeme důležité dvoukolo, které určí naše setrvání v extralize. V sobotu hrajeme od 16:00 v Praze proti týmu HC Praga a v neděli se stejným soupeřem od 12:00 na domácím hřišti. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit. Branky: Hynčík a Kulička

Autor: Martin Toms