U15 dívky

Slavia HK VS. KBELY a LITICE VS. HK

Hradec vs. Kbely

Dne 27. května jsme odehrály zápas u nás na modré aréně před domácím publikem s týmem Sokol Kbely. Před zápasem jsme se na střídačce v našem týmu domluvily, že vnutíme protihráčkám náš styl hry. To jsme nakonec dokázaly a do branky soupeře jsme v první polovině zápasu daly 6 přesných střel.
Na nějakou chvíli jsme nechaly branku soupeře odpočinout od gólů. Až ke konci 3. čtvrtiny padnula další přesná střela na branku a to od Isabely Machútové, která díky přesným a zároveň krásným nahrávkám od svých spoluhráček dokázala celou akci zakončit gólem. Po tomto již sedmém gólů do branky soupeře padly ještě 3 góly a když zazněla píšťalka oznamující konec zápasu. Bylo výsledkem 10:0 pro hradecké hráčky. Hradec uvítal další 3 body do tabulky a mohl se začít chystat na 1. májový zápas v Plzeňských Liticích.

Litice vs Hradec

Dne 1. května 2024 starší žákyně vyrazily do daleké Plzně proti týmu z Litic. Do zápasu jsme šly s respektem a od prvních minut jsme se pokoušely soupeřkám vnutit naši hru, ale to se nám na začátku moc nedařilo. Po poločase jsme se probudily a hra probíhala podle našich představ. K vidění byly kombinované akce a z toho padaly hezké góly. Z Plzně odvážíme důležité tři bodíky za vítězství 9:0.

Slavia HK VS. KBELY a LITICE VS. HK