SOBOTA BEZ BODU, NEDĚLE ZA KRÁSNÉ TŘI BODY

HC HOSTIVAŘ – HC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ 3:1

V sobotu 30. 9. jsme, stejně jako naši muži, zavítaly na Hostivař.
Pro oba týmy to byl hodně důležitý zápas, a tak od začátku to byl bojovný výkon na obou stranách, možná sem tam i trošku vyhrocený a oba týmy se dopouštěly spousty chyb. Hostivař si ale za vítězstvím šla sebevědoměji a tak se jim podařilo vstřelit celkem tři góly. I přes náš tlak a několik šancí, štěstí při nás stálo ale pouze jednou, a tak jsme výsledek pouze korigovaly na konečných 3:1, kdy vstřelila krásný gól backhandem Martina Jelínková.

HC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ – TJ PLZEŇ LITICE 2:0

V neděli 1. 10. jsme na domácím hřišti přivítaly soupeřky z Litic. Před zápasem jsme si řekly, že hodíme sobotní zápas s Hostivaří za hlavu a tenhle zápas budeme bojovat jedna za druhou a pokud to dodržíme, že můžeme vyhrát. Jak jsme řekly, tak bylo. Soupeřky sice více držely balón, měly převahu ve středu hřiště, ale víc jsme jim nedovolily. Před koncem třetí čtvrtiny dala krásný gól Eliška Ostatnická. V poslední čtvrtině si soupeřky vytvářely tlak a měly na nás několik trestných rohů, ale vše jsme ubránily a těsně před hvizdem závěrečné sirény přidala Eliška druhý gól a my se tak mohly radovat z předvedeného výkonu a především z důležitých třech bodů do tabulky.

Další zápas nás čeká 7. 10. v Mnichovicích a je potřeba, abychom získaly další body, tak nám držte palce.