U15 chlapci

Starší žáci našli střeleckou pohodu, z Kbel vezou plný počet bodů a vedou skupinu o umístění

Sobota 7.5.2022 patřila v Kbelích starším žáků. Do utkání náš tým vlétl s plným nasazením a chutí hrát. Neustálá útočná aktivita přinášela šance, které se nám dařilo přetavit i v góly. Hned v prvním poločase z našich hokejek padly čtyři a vypadalo to na poklidně dohrané utkání. V závěru prvního poločasu, ale přišlo diskutabilní udělení trestu naší lavičce, které nás poslalo na pět minut do sedmi. Naši hráči se následně soustředili spíše na diskuze než na hokej a to umožnilo týmu Kbel vrátit se dohry. Minutu před koncem prvního poločasu Kbely z penalty snížili na 4:1. V druhém dějství pak soupeř naší obranu zaměstnával poměrně znatelněji než v prvním. Na obou stranách v průběhu druhého poločasu padly dva góly, z toho nám nebyl jeden pro zastavení míče v kruhu, uznán. Posledních deset minut utkání se odehrávalo ve znamení kbelské snahy otočit skóre na svoji stranu. Náš tým se bohužel nechal strhnout k bezhlavému útočení na druhou stranu. Nicméně i přes tyto taktické nedostatky v koncovce se nám povedlo Kbelské útočníky eliminovat a utkání dohrát se skóre 5:3.
autor: Lucie Kožešníková