U15 chlapci

Starší žáci se kvalifikovali do skupiny o umístění

Do posledního kvalifikačního utkání starších žáků skupiny „A“ jsme nastupovali proti jasnému favoritu celé soutěže. Tým SK Slavia PHA je nabytý hráči ročníku 2006 a svoji jednoznačnou kvalitu ukázal ve všech předchozích utkáních ve skupině, kde“ naděloval a naděloval….“

Naším cílem bylo hned od začátku zodpovědně přistoupit k obranné fázi, což se nám až na výpadek ve třetí čtvrtině dařilo. Soupeř se sice ke střelám dostal, ale byl neustále pod tlakem. Většina střel tak končila mimo bránu a v utkání nás neskutečně podržel výborně chytající Radim Vodička. Pražská Slavie ve druhém poločase přistoupila na hru v šesti. Chvilku nám trvalo než jsme si na ještě zahuštěnější prostor na palubovce zvykli. Následně nám to však nabídlo možnost skórovat z rychlých protiútoků.

Utkání proti takto těžkému soupeři bylo náročné. Náš tým svým přístupem, ale mile překvapil. Hráli jsme ve vysokém tempu a odehráli i přes vysoké skóre dobré minuty. Výsledek 4:11 nás sice netěší, ale předvedená hra ano. Uvidíme co přinese skupina o místění, kde se postupně setkáme s týmy TJ Sokol Kbely, HC Bolevec, HC Kadaň a s týmem TJ Mnichovice nadstavbu zahájíme v sobotu 18.12. od 9,00 na naší domácí palubovce.
Autor: Lucie Kožešníková