U15 chlapci

Žáci se střetli s realitou ….

To že bude nadstavbová skupina náročná o tom nepochyboval nikdo, ale až takové „prozření“ jsme popravdě nečekali.

První kolo nás čekalo v opravdu nevlídném, chladném a hlavně deštivém počasí na litickém hřišti. Soupeř se soupiskou nabitou hráči ročníku 2007 byl těžkým soustem.

Plán byl vycházet ze zatažené obrany a pokusit se o případné breaky. První čtvrtina ještě přinesla vyrovnanou podívanou. I přesto, že jsme tak ne úplně byli schopní se obraně podřídit, skončila 1:1. Od druhé čtvrtiny se strhla pohroma. Z utkání odstoupil pro svalové zranění Dominik a rázem začala mít naše obrana neskutečné problémy. Naše až dětská naivita v ofenzívě darovala zkušenějšímu soupeři nespočet šancí a ten trestal a trestal. V útoku nebyl s ohledem na somatotypy litických prostor ke kombinacím a tak naše občasné střely na bránu byly spíš symbolické než schopné propadnou za brankářova záda. I když výsledek 1:8 vypadá hrůzostrašně nedá se říct, že by hráči něco vypustili nebo o lepší výsledek nezabojovali. Ano soupeř byl na všech postech vyjma brankářského lepším týmem, ale s ohledem na věkové složení našeho týmu asi není důvod podléhat chmurám.  Po víkendovém odpočinku nás 8.10. čeká duel s PH Sokol Kbely.

Autor: Lucie Kožešníková