U15 chlapci

Starší žáci se z pražské Hostivaře vrátili s prázdnou

Duel s Hostivaří byl odvetou podzimu. V domácím prostředí jsme Hostivař v dramatickém utkání porazili 2:1 a tak se čekal vyrovnaný zápas. První poločas tomu všemu nasvědčoval. Hrál se rychlý a v celku i pohledný hokej. Většina hry se odehrávala ve středu hřiště. V průběhu prvního poločasu jsme měli víc ze hry, ale prosadil se z jednoho náhodného protiútoku soupeř. Náš útok recept na hostivařského gólmana nenašel a tak se poločas uzavřel na stavu 0:1.

Vstup do druhého dějství byl však z naší strany spíš zlým snem než hrou. Soupeř začal přebírat iniciativu a po jednoduché kombinaci a naší nepozornosti jsme inkasovali. Po dvou minutách jsme sice byli schopní přidat konečně alespoň kontaktní gól na 2:1. Následovaly však opět dva góly hostivařských a my korigovali na 4:2. Poslední slovo měla pak Hostivař.

Náš útok je hodně neproduktivní. Zvlášť v konfrontaci se silnějšími soupeři se nejsme schopní prosadit. V případě, že brána a obrana funguje na 100% máme šanci hrát vyrovnaná utkání. V otevřených duelech nejsme schopní gólově soupeřům odpovídat. Čeká nás hodně tréninkové práce.

Autor: Lucie Kožešníková