U15 chlapci

Starší žáci vezou z Bolevce tři povinné body

V sobotu 30.4.2022 starší žáci odehráli přeložené utkání s HC Bolevec na hřišti v Liticích, kde tým Bolevce hraje svá domácí utkání. Celý souboj byl ve znamení naší územní převahy. Soupeř se prezentoval více jak staženou obranou ve vlastním kruhu s občasnými výlety do protiútoků. V první čtvrtině jsme hledali prostor k zakončení obtížně a i přes několik šancí skončila 0:0. Druhou čtvrtinu jsme již gólově ovládli a čtyřmi zásahy jí ukončili na skóre 4:0. S ohledem na minimální vytížení našeho brankáře jsme v druhé půli přistoupili na hru v devíti. Po lehkém nedorozumění obrany se podařilo hned v úvodu Bolevci korigovat na 4:1. Následně jsme však většinu hrací doby kontrolovali hru opět my. V některých momentech však naše útočná aktivita lehce připomínala festival ztracených šancí. Ještě dvakrát se nám podařilo dostat balón za soupeřova brankáře a upravit tak konečné skóre na 6:1. Naše vítězství bylo zasloužené, byť útočná efektivita našich střelců dlouhodobě čeká na zázračné vzkříšení.

Autor: Kožešníková Lucie