U15 chlapci

Starší žáci vstoupili do nadstavby vítězně

V sobotu 7.10. sehráli kluci na domácím hřišti ve Farářství své první utkání nadstavby soutěže starších žáků proti týmu HC 1946 PRAGA. S tímto soupeřem jsme měli možnost změřit síly už v základní části, kdy tento zápas vyšel lépe Pragovce, která nás porazila 2:1.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a byli jsme Pragovce vyrovnaným soupeřem, avšak chybami v záloze a obraně jsme dovolili soupeři otevřít skóre. Po rychlé poradě o přestávce po první čtvrtině se hned po začátku čtvrtiny druhé podařilo vyrovnat Štěpánovi. To bylo z obou stran až do poločasu vše. Hned v úvodu třetí čtvrtiny se povedlo skórovat Vojtovi a my otočili výsledek v náš prospěch. Poté jsme se s Pragovkou střídali v držení míčku, občas jsme ohrozili branku soupeře a naopak jeho útočníky, až na pár vyjímek, nepouštěli do našeho kruhu. Ve čtvrté čtvrtině pak Vojta přidal ještě dva góly a my mohli se závěrečným hvizdem rozhodčích slavit výhru 4:1 a tři body do tabulky.

Branky: Štěpán Kaska; Vojta Vejvoda – 3

Poděkování a pochvala klukům za jejich výkony, avšak stále máme na trénincích co zlepšovat, abychom zvládli boje v této skupině se ctí a byli rovnocenným soupeřem ostatním týmům.

Dále se patří poděkovat i rozhodčím Romanovi a Tobiášovi za jejich výkon, no a v neposlední řadě rodičům, kteří nás přišli podpořit. Díky moc!!!

Další zápas nás čeká v sobotu 14.10. od 17 hodin proti týmu President na hřišti pražské Slavie.