U15 chlapci

Starší žáci vyhlašují konkurz na střelce!

V sobotu 23.4. se střetli starší žáci s týmem HC Kadaň. V podzimním části jsme soupeři podlehli 1:4 a tak bylo co vracet. V hokejově parádím počasí  před domácím publikem byl vstup do utkání ve znamení nervozity. Většina hry se na začátku hrací doby odehrávala ve středu hřiště. První střelou na bránu Kadaň otevřela skóre. V 8 minutě u levé tyče zůstala nepokrytá hráčka, které se tak podařilo jednoduše balón usměrnit do branky. Soupeř po celé utkání spoléhal hlavně na vysoké loby, kterým se snažil naši obranu překvapit. Jeho další útočná aktivita naštěstí končila před kruhem a ojedinělé střely s jistotou kryl náš brankář.
Nám se dařilo individuálně řešit přechod do útoku, ale veškeré naše další snažení končilo střeleckým trápením. V průběhu utkání jsme si sice vypracovali nepřeberné množství střeleckých šancí a vyzkoušeli si asi deset trestných rohů, nicméně skórovat se nedařilo. Jediný úspěšný zásah tak přišel po trestném rohu v 29 minutě, kdy jsme srovnali na 1:1. Do konce utkání jsme i přes náš narůstající tlak bohužel další gól nepřidali a se soupeřem jsme se spravedlivě podělili o body.

Autor: Lucie Kožešníková