U15 chlapci

Starší žáci začali na domácím hřišti výhrou nad HC Bolevec

HC Slavia HK – HC Bolevec  8:0

Sobotní odpoledne 9.4.2022, které mělo k jarnímu počasí víc jak daleko, patřilo na domácím hřišti duelu s HC Bolevec. Soupeř do utkání nastoupil oslaben o jednoho hráče v poli, ale s velkou chutí nás potrápit a nedat nic zadarmo. Do utkání naši hráči sice vstoupili za každou cenu vyhrát, ale herní forma zůstala někde hodně hluboce ukryta. Po celou hrací dobu jsme obléhali soupeřův kruh, ale recept jak vystřelit efektivně na bránu jsme hlavně v prvním poločase hledali hodně vlažně. Nepřesnosti a nedůraz střídalo jedno druhé, první čtvrtina skončila dokonce bez branek 0:0. Do poločasu se nám naštěstí podařilo promrzlé publikum třikrát rozjásat a na tabuli tak po celou poločasovou pauzu svítilo hubených 3:0, ale moc radosti to nedělalo. Na začátku druhého dějství se i počasí rozhodlo, že se „na to nedá dívat“ a krupobitím nás vyhnalo do šaten. Po krátké debatě oba týmy vyslovily přání utkání dohrát a tak po umoudření oblohy opět nastoupily na hřiště. Obraz hry se z naší strany moc neměnil, ale podařilo se nám pětkrát skórovat a dovést utkání do vítězného konce bez obdržené branky. Výsledek 8:0 na první jarní utkání gólově krásný, ale budeme se muset hodně herně zvednout abychom se vrátili k výkonům z posledních utkání v podzimní části.
Autor: Lucie Kožešníková