U15 chlapci

Starší žáci zahájili svoji soutěž vítězně

V sobotu 9.9. zahájili kluci z U15, v neúplné sestavě, základní část letošního ročníku soutěže starších žáků na hřišti v pražské Hostivaři. V naší skupině B nás v prvním kole čekali soupeři Bohemians Praha a ŠK Šenkvice.

K prvnímu utkání se od 10 hodin postavili naší borci proti hráčům Bohemians Praha. Od začátku měli kluci otěže utkání ve svých rukách a hezkými kombinacemi přehrávali pražský tým. V půlce zápasu jsme tak vedli 4:0. Ve druhé půli kluci kontrolovali průběh utkání, přidali ještě tři góly a konečné skóre bylo 7:0 pro Hradec.

Branky: Vojta Vejvoda – 3; Tonda Husa, Matěj Holík, Jakub Šmejkal, Štěpán Kaska.

Ve druhém utkání od 14 hodin proti nám nastoupil tým ze slovenských Šenkvic. V pekelném vedru začali kluci poněkud opatrněji než proti Bohemians, přeci jen si museli soupeře, se kterým se v soutěži potkali poprvé, trochu oťukat a načíst. Poté se kluci opět pohlednou kombinační hrou začali gólové prosazovat. Tři góly vstřelili do poločasu, ve druhém pak čtyři. Utkání tedy skončilo stejným výsledkem, jako to první, 7:0 pro naše borce.

Branky: Vojta Vejvoda – 4; Šimon Kaska, Fabián Chládek, Jakub Šmejkal.

Klukům patří dík za převedené výkony. Stále však máme prostor pro zlepšování, a na všech je vidět, že chuť na to mají.

Sestava: Zdenda Stránský(GK), Kuba Bažant, Vojta Vejvoda, Matěj Holík, Tonda Husa, Fabián Chládek, Kuba Šmejkal, Štěpán Kaska, Martin Posejpal, Šimon Kaska.