U15 dívky

Starší žačky dál jen vítězí. Bez ztráty bodu „přezimují“ na prvním místě tabulky

V závěrečném kole podzimní části soutěže nám byly soupeřem hráčky HC Hostivař. Náš tým nastupoval jako jasný favorit se snahou potvrdit letošní neporazitelnost a udržet si vedoucí příčku přes zimní přestávku. Soupeř podal jako vždy bojovný týmový výkon podpořený několika výbornými individualitami. Především gólmanka byla pro náš útok skoro nepřekonatelná, navíc Hostivař výkon brankářky doplnila rychlými a nebezpečnými brejky. Nám se postupně podařilo získat vedení 2:0. Následné snížení na 2:1, ale  přineslo trochu nervozity, kterou jsme nakonec zahnali třetí brankou. Konečný výsledek 3:1 potvrdil naší dominanci v celé soutěži, ve které jsme zatím neztratily ani bod. 

Za podzim musíme náš tým pochválit za celkový přístup jak k utkáním, tak i tréninkům. V týmu je pozitivní hokejová atmosféra. Daří se nám začleňovat hráčky z kategorie U12 a také hostující hráčky z klubu PH Sokol Kbely. Společně se již všechny sžily a na výkonech týmu se to projevuje pozitivně. Odměnou pro tým i pro jednotlivkyně je zařazení v součtu desítky hráček do reprezentačních výběrů U14 a U16. 

Po prázdninách nás čeká přesun do haly, kde se také budeme snažit o co nejlepší výsledky. Předpokládáme, že i tam bude náš tým patřit do okruhu favoritů na jednu z medailí.

Autor: Jiří Kožešník

Starší žačky dál jen vítězí. Bez ztráty bodu „přezimují“ na prvním místě tabulky