U15 dívky

Starší žákyně – 6 bodů doma

HK – Kbely – 19:0
První zápas halové soutěže odstartovaly naše starší žákyně v hale na Zeleném pruhu. Hra kbelského týmu bez brankáře nám postupem času pomáhala zatížit skóre až na 19 vstřelených branek. Holky si s chutí zastřílely, byly vidět i hezké akce, ale toto utkání nám rozhodně nepřineslo to, čím se chceme v letošní sezóně prezentovat. A to nový systém a příprava do „velkého hokeje“. Toto mělo být očekáváno v následném zápase.

HK – Litice – 5:1
V prvních minutách na hřišti vznikal obrovský chaos, jelikož hráčky si zvykají na systém halového hokeje a litické hráčky nás roztočily, jak na kolotoči. V poločasové pauze došlo k velmi důrazné promluvě o tom, že halový hokej je odlišný od pozemního, a že je potřeba dodržovat stanovenou taktiku, kterou jsme si opět zopakovaly. Ve druhém poločase se nám díky tomu podařilo srovnat krok se soupeřkami a konečně začít hrát jednoduchý, kombinační hokej a prosadit se střelecky. Po 40 minutách svítilo skóre v náš prospěch 5:1. Za druhou půlku zápasu zaslouží tým pochvalu, protože si většina hráček vzala k srdci rady z poločasu a snažily se to na hřišti aplikovat.