U15 dívky

Starší žákyně drží druhé místo v dlouhodobé soutěži

Čtvrté kolo dlouhodobé soutěže starších žákýň se odehrálo v sobotu 2.10.2021.

Na domácí modré aréně za slunnečného počasí byla naším protivníkem děvčata z HC Hostivař. Papírově měl být soupeř lehkým favoritem utkání.

První poločase se však odehrával v naší režii. V déváté minutě se podařilo vstřelit úvodní branku. Postupně naše hráčky skóre navyšovaly. V poslední minutě prvního poločasu Hostivař z ojedinělé šance, jedním gólem korigovala a do šaten se odcházelo za příznivých  4:1.

V druhém dějství bylo cílem vyzkoušet nové taktické prvky. Pokyny děvčata plnila na výbornou, i když jsme vstřelily jen dva góly a z jednoho breaku skórovala i Hostivař. Konečný výsledek 6:2 je pro nás velmi lichotivý. V celkové tabulce držíme krásné druhé místo.

Všem hráčkám patří poděkování za bojovnost a předvedené výkony, domácímu hledišti velký dík za skvělou hokejovou atmosféru.

Autor: Martina Pražáková, Jiří Kožešník