Starší žákyně i žáci podlehli svým soupeřům na Zeleném Pruhu

U15 žákyně – hala Zelený Pruh 28.11.2021

Ve druhém kole nejvyšší soutěže starších žákyň čekaly naše hráčky soupeřky z pražské Hostivaře.

K utkání jsme díky velké marodce opět nastoupili ve značně okleštěné sestavě. Pouze dvě hráčky na střídání, s útočníkem v brance a dlahou na ruce předznamenaly, že zápas bude boj.

I přes všechny problémy jsme soupeřky zatlačily do hluboké defenzívy kde šance střídala šanci, soupeřky se na naší polovinu dostávaly opravdu jen zřídka, ale jejich rychlé protiútoky byly smrtelné. Z prvních 4 šancí byly 3 góly v naší brance a celkem podobně probíhal i zbytek utkání.

Obrazem hry byla naše marná snaha o dobývání branky, chyby a nepřesnosti, které Hostivař na druhé straně bezezbytku trestala. Na konci utkání tak bylo skoré na ukazateli 5:11 ve prospěch holek z Hostivaře.

Budiž nám alespoň útěchou chvála přítomných diváků za předvedený výkon. Poměr střel, trestných rohů, držení míčku to vše  jasně hovořilo v náš prospěch.  Rád bych poděkoval všem hráčkám že i za nepříznivého skóre bojovaly do konce zápasu.

Příští neděli od 9 hodin přivítáme v naší hale tým pražských Kbel, přijďte naše holky podpořit.

Autor: Jiří Kožešník

U15 kluci – hala Zelený Pruh 27.11.2021

Ve druhém kole U 15 starších žáků jsme nastoupili proti HC Kadaň.

První a druhá čtvrtina ukázala vyrovnaný hokej, kde bylo vidět hodně hezkých šancí na obouch stranách.

Po poločase jsme byli úplně jiný tým, soupeř nás přehrával ve všem a našimi chybami jsme utkání ztratili a prohráli 1:3.

Autor: Pavel Bažant