U15 dívky

Starší žákyně jsou k nezastavení! Tentokrát si vyšláply na HC Rakovník

Druhá říjnová sobota patřila na domácí aréně děvčatům U15. Přivítala zde za krásného slunečného počasí tým rakovnických holek.
Od prvních minut naše děvčata zatlačila soupeřky do jejich obranného pásma a prakticky je k ničemu nepustila. Šance střídala šanci a jen díky kvalitnímu výkonu rakovnické gólmanky byl první poločas pouze 2:0. V druhé půlce jsme konečně začaly předvádět naší efektivní hru a skóre stoupalo výše a výše. Z ojedinělého útoku Rakovník sice vstřelil gól, ale na jasné výhře 7:1 to nic moc neměnilo.
Diváci se bavili nejen předvedenou hrou a góly našeho týmu, ale  i doprovodným programem, který celému utkání dodal pohodovou atmosféru a energii. Děvčata připisují další 3 body do konečné tabulky a stále tak drží průběžné první tabulkové místo soutěže starších žákyň.
O víkendu nás čeká další kolo na domácí půdě, tentokrát vyzveme tým z Mnichovic. Přijďte všichni zafandit, děkujeme!

Autor: Martina Pražáková