U15 dívky

Starší žákyně kráčí za stříbrem

Za krásného sobotního 14.5.2022 počasí nastoupil tým na naší modré aréně k dalšímu utkání soutěže starších žákyň proti týmu pražských Kbel. Po předchozích dvou porážkách bylo jasné, že potřebujeme výsledkově zabrat a získanými body potvrdit druhou příčku v dlouhodobé tabulce. Od samé začátku bylo zřejmé, kdo bude v utkání tahat za kratší konec. Soupeřky jsme zatlačili před jejich branku a nepustili je z jejich obranné čtvrtiny. Naše šance střídala šanci a jen díky slabší mušce, skončila první čtvrtina pouze 2:0. Ve zbývajícím průběhu utkání se obraz hry nezměnil. Postupně jsme se začali prosazovat i gólově, úspěšně jsme proměňovali i trestné rohy. Konečný výsledek 7:0 v náš prospěch byl ještě pro kbelský tým milosrdný. Na kombinacích a brankách se podílely všechny hráčky. Získané tři body znamenají, že dvě kola před koncem soutěže má tým prakticky jistotu obhajoby titulu vicemistra ČR v kategorii U15.

Autor: Jiří Kožešník