U15 dívky

Starší žákyně na Pragovce nezaváhaly a stvrdily stříbrnou misi

HC Praga – HC Slavia Hradec Králové 2:4

K sobotnímu utkání jsme po dlouhé době vyrazili poněkud slavnostně autobusem společně s kluky U15, kteří hráli svoje utkání na hřišti pražské Slavie.

Předposlední duel soutěže starších žákyň s HC Praga se odehrával již „bez nervů“. Předchozí středeční bodová ztráta HC Rakovník totiž znamenala, že naše letošní druhé místo již nemůže nikdo ohrozit. O to větší, ale bylo nasazení obou týmů v sobotním utkání. Cílem bylo rovnoměrně prostřídat všechny naše hráčky a vyzkoušet si různá rozestavení a kombinační hrou si zápas víceméně užít. Pragovka na náš plán přistoupila a tak se hrál pěkný oboustranně otevřený hokej. Většinu času jsme měli zápas pod kontrolou, ale i soupeřky zaměstnávaly naši obranu. Výhra 4:2 byla odměnou za naší snahu. 

Soutěž zakončíme duelem s „bronzovým“ HC Rakovník na našem hřišti příští sobotu od 10 hodin. Po ukončení duelu dojde k slavnostnímu vyhlášení výsledků soutěže a odekorování obou medailistů letošního ročníků kategorie U15 dívky. Přijďte naše děvčata podpořit a poděkovat jim za jejich letošní vynikající výkony.

Autor: Jiří Kožešník

Starší žákyně na Pragovce nezaváhaly a stvrdily stříbrnou misi