U15 dívky

Starší žákyně nezvládly finálový boj a skončily tak na nepopulárním druhém místě

Zápas začal podle našich představ, když jsme v první čtvrtině získaly dvoubrankové vedení. Od druhé čtvrtiny jsme se přestaly koncentrovat a soupeřky toho využily a převzaly iniciativu. Rychle se jim podařilo skóre srovnat a postupně ho navyšovat až na konečných 4:7.

Tento zápas nás všechny mrzí a bolí, protože jsme z daleka nepředvedly to, co umíme a na čem jsme celou sezónu pracovaly. Všechny jsme chtěly vyhrát tak moc, až nám naše přemotivovanost uškodila.

Bohužel se potvrdilo pravidlo, že vítězství v základní části soutěže, kterou jsme ovládly s plným počtem bodů, nezaručuje vítězství v celé soutěži. Přesto nám tyto zápasy mohou přinést cenné zkušenosti a posunout nás dále. Holky mají ještě vše před sebou a musíme se snažit odehrát co nejvíce takových zápasů. Dalším faktorem tohoto zápasu byl také fakt, že soupeřky střídaly dvě kompletní pětky, zatímco my jsme měly k dispozici pouze dvě děvčata na střídání a poslední čtvrtinu jsme dohrávaly jen s jednou hráčkou na střídání, protože se zranila naše kapitánka.

I přesto, že jsme skončily na druhém nepopulárním místě, je důležité ocenit kompletně celý tým. Všechny holky se během halové sezóny hokejově zlepšily, a to stojí za uznání!

Rády bychom také poděkovaly všem, kteří nás podporovali a fandili nám v Plzni, nebo prostřednictvím online přenosu.

Stříbrnou sestavu tvoří: Valerie Labuťová, Amálie Drešerová, Barbora Kreibichová, Adéla Nádvorníková, Tereza Pražáková, Karolína Lojanová, Eliška Ostatnická, Anna Tomsová, Veronika Dašková a Viktorie Žítková.