U15 dívky

Starší žákyně před domácím publikem bez bodu

Další domácí utkání sehrály žačky v sobotu 30.4.2022 na čarodějnické datum před slušně zaplněnými tribunami. Za ideálního hokejového počasí jim los přisoudil těžkého soupeře z dalekého Rakovníka. Od prvních minut se dalo tušit, že utkání bude těžký boj. Ve 2.minutě jsme po nedorozumění ve čtvrtině inkasovaly laciný gól. Děvčata zápas nevzdávala a pořádně se zakousla do soupeře. Postupem času se nám podařilo hru vyrovnat a jít  i do vedení 2:1. Bohužel týmu zdecimovanému zraněními v poslední čtvrtině začaly docházet síly. Soupeř využil naše individuální chyby a třikrát skóroval. Nám se bohužel nepodařilo gólově odpovědět. První jarní prohra tohoto týmu 2:4, se stala realitou.  Tým na hřišti odevzdal vše, ale na další 3 body to tentokrát nestačilo.  V příštím kole míříme na půdu vedoucího týmu pražské Slavie.
Autor: Martina Pražáková