U15 dívky

Starší žákyně si zahrají finále v Plzni

Základní část ligy starších žákyň je za námi, získaly jsme plný počet bodů a tak jsme šly do semifinálových bojů z prvního místa a nastoupily jsme proti čtvrtému družstvu tabulky – Litic.
Zápas byl po celou dobu v naší režii, nicméně se nám celou první čtvrtinu nedařilo vstřelit gól, všechny naše pokusy zneškodnila skvěle chytající litická gólmanka. Ve druhé čtvrtině otevřela skóre kapitánka Terka Pražáková a dodala tak potřebný klid naší hře. Ve třetí a čtvrté čtvrtině přidala Terka ještě dva góly a další dva góly také vstřelila Eliška Ostatnická.

Konečný výsledek 5:0 nás posílá do finále, které si zahrajeme proti své pražské jmenovkyni v neděli 28.1. od 12:00 v Plzni.
V základní části jsme SK Slavii Praha porazily těsně 3:2, takže to bude velmi těžký a vyrovnaný boj.