Starší žákyně udolaly Pragovku 3:0

Třetí jarní kolo sehrály starší žačky na domácí modré Aréně. Za konečně jarního počasí dívky nastoupily do těžkého utkání proti soupeřkám z HC Praga. Na začátku utkání vzhledem k nemožnosti střídání dali trenéři jasné pokyny. Ty však děvčata nedodržovala a opět hrála svůj hokej „ala dostihy“. Díky tomu na konci první čtvrtiny začaly rychle docházet síly a hromadily se individuální chyby. Krátkou pauzu mezi první a druhou čtvrtinou hráčky využily k důraznému naordinování jasných pokynů. Děvčata byla ochotna se podřídit a změna byla jasně vidět na obrazu hry. Postupným tlakem si vytvořily dostatek šancí a tři z nich úspěšně zakončily. Na konci utkání svítilo skóre 3:0 v náš prospěch. Připisujeme si další tři důležité body do celkové tabulky. Díky všem za přístup a bojovnost. Jste lvice!

autor: Martina Pražáková