U15 chlapci

Starším žákům se víc jak nedařilo

V sobotu 15.1.2022 čekalo starší žáky v kbelské hale utkání s týmem HC Kadaň. Ze základní skupiny jsme si nesli porážku, kdy utkání Kadaň zlomila až ve druhém poločase. V odvetě chtěli být naši žáci ti úspěšnější a podat minimálně výkon z minulého týdne, ale nedařilo se.

Hned od první minuty jsme prohrávali gólem, který byl spíš školáckou chybou naší obrany než umem soupeře a v podobném duchu se odvíjelo celé utkání. Jedinými světlými momenty našeho týmu byl konec prvního poločasu kdy se nám díky ukázkovým akcím podařilo srovnat na 3:3 a vybojovaná proměněná penalta v průběhu třetí čtvrtiny.

Druhý poločas už byl spíš o tom protrápit se až do konce. Je pravdou, že nám v některých momentech i chybělo víc herního štěstí, ale ve finále se nedařilo nic. Naše hra neměla náboj, všude jsme byli o krok pozadu. Útok byl bezzubý, obrana děravá a branka jakoby opuštěná. A tak nezbylo nic jiného než porážku 4:7 přijmout, pogratulovat soupeři k vítězství a začít se soustředit na poslední utkání této halové sezóny s HC Bolevec.

Autor: Lucie Kožešníková