Středeční odpoledne na naší aréně patřilo akci Caravan HockeyMagic

Do Česka dorazil slavný Hockey Magic Caravan!  U nás se zastavil ve středu odpoledne.

Našich trenérů a hráčů se ujali holandští trenéři pánové Dick Besters a Tomislav Jamičić. Tito hokejový mágové a nadšenci putují po evropských hokejových klubech se svým kouzelným „autobusem“, plným hokejové zábavy, kouzelných míčků, bláznivých hokejek, skvělých hokejových triků a kreativních nápadů!

Sešlo se nás opravdu nevídaně přes šedesát hokejistů a hokejistek se těšilo co nového se naučí.
Vše odstartovalo v 15,00 důkladnou přípravou trenérského vedení. Každý trenér měl dané stanoviště. Děti se k jednotlivým stanovištím rozdělily v 16,00 a začalo „magické kolo“. Vrátili se nám staré dobré časy kruhových tréninků a tak jsme hned věděli jak na to. Pánové Tomislav a Dick poctivě obcházeli všechny hokejové pointy, korigovali případné nedostatky a do vysvětlovali nejasnosti. 

Šest stanovišť po patnácti minutách dalo všem zabrat a tak byla na místě pauza vyplněná pizzou, ovocem a zeleninou. Po doplnění kalorií se všichni vrátili na hřiště a začalo další „magické kolečko“.  Až neuvěřitelné hokejové triky si vždy hráči měli možnost prohlédnout a následně dostali prostor i vyzkoušet a zjistit, že jen tak někdo čarovat s hokejkou neumí….

Projekt je uspořádán ve spolupráci s EHF a jeho cílem je inspirovat děti, mládež a trenéry napříč celou Evropou. Sdílet mezi sebou své zkušenosti, nápady, kreativní hry. Děkujeme ČSPH, že tuto akci zorganizovala a náš klub a klub PH Jičín se mohly zapojit.

Bylo to navíc krásné hokejové loučení s opět parádní sezónou. Nabitou jak hokejovými úspěchy našich mládežnických týmů tak i dalšími společnými klubovými akcemi.

Všem moc díky za pomoc s organizací. Krásné prázdniny!

Fotodokumentace zde

Středeční odpoledne na naší aréně patřilo akci Caravan HockeyMagic