U10

Stříbrná nám sluší stejně nejvíc! Děvčata U10 „13“ v Mnichovicích zazářila a vybojovala TOP umístění jara

HC Slavia HK – HC Rakovník 1:1
HC Slavia HK – HC Kadaň 8:0
HC Slavia HK – HC Litice 3:0
HC Slavia HK – HC Mnichovice ,,A” 6:0

Ač jsme měly trochu ospalejší rozjezd, všechny tyto výsledky nám zajistily naše první letošní finále. Dařilo se nám sehrát spousty hezkých akcí a vstřelit hodně branek. Soupeřem v boji o zlato nám byli naši spoluhráči z týmu ,,12”. Děvčata se na finále velmi těšila a sebevědomí před utkáním nám opravdu nechybělo. Kluci ale ukázali že jsou silným soupeřem, jednoznačně zvítězili 8:1. Tento duel nám odkryl naše slabiny. Víme na čem pracovat abychom se zlepšovaly. Bojovnost se holkám nedala upřít, ale zkušenost byla na hokejkách chlapců.

Konečné druhé místo je letošní nejlepší umístěním našeho mladého týmu. Úsměv slečnám malinko poklesl, když zjistily, že se na tomto turnaji medaile dávají jen za první místo. Ovšem naši chlapci se zachovali jako praví gentlemani. Každý z nich věnoval svoji medaili jedné z našich hráček se slovy, že si je zaslouží víc.

Výsledky jarních turnajů nás dostaly do finálové skupiny jara o 1.-10. místo. Los tohoto turnaje je pro nás velmi těžký. Žádného ze soupeřů se nám v této sezoně ještě porazit nepodařilo, můžeme jen překvapit. Každopádně tato účast je pro hráčky odměnou za letošní sezonu. Jedeme si turnaj užít a bojovat o co nejlepší umístění. Držte nám všem palce!

Autor: Bára Machútová

Stříbrná nám sluší stejně nejvíc! Děvčata U10 „13“ v Mnichovicích zazářila a vybojovala TOP umístění jara