U10

Turnajový bronz pro děvčata U10 „13“

Na první jarní turnaj se hráčky těšily. Základní skupinu jsme otevíraly utkáním s kluky z SK Slavia Praha. S tímto týmem máme vždy velmi vyrovnané zápasy. Tentokrát jsme celý duel měly ve svých rukách a zvítězily po patnácti minutách 4:1.
V druhém utkání nám byl soupeřem tým chlapců z Litic. Naše děvčata opět ukázala velkou bojovnost a zvítězila 2:0. 

Až třetí souboj dne s PH Jičín nám dal „bodovou stopku“. Asi nikoho nepřekvapí, že jsme prohrály „tradičním výsledkem“ opět 0:1. 

V posledním utkání základní skupiny jsme potřebovaly bodovat, abychom se dostaly do boje o medaile. A to se také povedlo. Klukům z Mnichovic jsme měly z halové sezóny co vracet. Celý duel byl velmi napínavý a skončil smírně 3:3. Tento výsledek nás poslal do bojů o turnajový bronz.
V boji o třetí místo jsme vyzvaly tým Rakovníka. Ač soupeř velmi rychle vstřelil první branku, naše hráčky nesklonily hlavy a hned se draly do útoku. Po celou hrací dobu jsme měli mírnou převahu a zvítězily 2:1. Medaile z prvního turnaje byla pro nás milým překvapením a zároveň velkou radostí. Nejlepší střelkyní našeho družstva se stala s pěti góly Klárka Antošová.

Autor: Bára Machútová

Turnajový bronz pro děvčata U10 „13“