U10

U10 „12“ Kluci z přípravky vezou z letošní haly stříbro!

V sobotu 21.1.2023 se hráči kategorie U10 vydali do pražských Průhonic bojovat o cenné kovy v posledním kole halové soutěže.

HC Slavia HK „A“ – HC Hostivař 1:1

V prvním utkání nás čekal tým Hostivaře, který stejně jako my postoupil do nadstavby soutěže z 1. místa ve své skupině. Hra byla velmi vyrovnaná s mnoha šancemi na obou stranách. Jako první jsme šance využili my, kdy se nám podařilo vstřelit gól těsně před koncem první půle.
V druhé polovině se více dařilo hráčům Hostivaře. I přes velmi dobré zákroky našeho brankáře se podařilo soupeři srovnat a tento výsledek se do konce utkání už nezměnil.

Finále halové soutěže kategorie U10:

HC Slavia HK „A“ – HC Praga 2:3

Díky předchozím úspěchům jsme si mohli zahrát ve finále letošní soutěže, kde jsme se utkali s týmem HC Praga. Kluci nastoupili do zápasu motivováni a svědomitě plnili pokyny trenérů. Bohužel se na některých hráčích projevila nervozita a začaly se objevovat individuální chyby. I přes to skončil poločas s kladným výsledkem 2:1 pro nás, bohužel tím naše gólové úspěchy skončily. Soupeř v druhé půli nejprve vyrovnal a v závěru zápasu vstřelil vítěznou branku.

Z letošní halové soutěže si mimo jiné odvážíme cenné zkušenosti a krásné druhé místo. Jménem všech trenérů děkujeme hráčům a jejich rodičům za přístup a nasazení v letošní halové soutěži.

Autor: Vítek Rak