U10

U10 „12“ – V oslabené sestavě vyšli chlapci z duelů s kbelskými týmy vítězně a kolo před koncem drží stříbrnou pozici

V sobotu 14.1. čekalo kategorii U10 již předposlední kolo halové soutěže v Průhonicích. 

Od začátku uplynulého týdne hráči zdravotně „padali jak mouchy“ a trenéři do poslední chvíle nevěděli s kým toto kolo vlastně odehrají… Když už to s týmem vypadalo všelijak, podařilo se do nominovat do sestavy jako šestého sedmiletého Matěje a mohlo se vyrazit. 

HC Slavia HK „A“ – PH Sokol Kbely „A“

V prvním utkání nás čekal lepší z kbelských týmů a to „A“. V ne zrovna ideální sestavě jsme se od začátku hrací doby soustředili na držení kroku se soupeřem. Zprvu se dařilo a dokonce jsme i stříleli i góly. V obraně jsme navíc hráli celkem pozorně a vyvarovali jsme se větších chyb. Nedávali jsme soupeři šance korigovat ani v trestných nájezdech a drželi tak po většinu času nadějných 3:1. Ke konci duelu nás však Kbely zatlačily a chtěly potvrdit své dobré výsledky ve finálové skupině. Postupem času bylo vidět, že by někteří naši borci potřebovali vystřídat, žel ale střídačka zela prázdnotou. Jen díky bojovnosti jsme koncovku uhráli 2:2 a slavili skvělý výsledek 5:3.

HC Slavia HK „A“ – PH Sokol Kbely „B“

Ke druhému duelu s kbelským „B“ jsme již nastupovali plní optimismu z předešlé výhry v kapse a naše očekávání se potvrdilo. Borci pokračovali v odhodlaném výkonu a se soupeřem si herně poradili již bez většího dramatu 5:1.

Přestože tento víkend vypadal zpočátku všelijak, dopadnul nad očekávání dobře. Držíme stříbrnou pozici. Příští týden nás čeká závěrečné halové kolo máme nakročeno do finále. Uvidíme jaká medaile to nakonec pro nás bude….

Autor: Petr Vojtěšek

U10 „12“ – V oslabené sestavě vyšli chlapci z duelů s kbelskými týmy vítězně a kolo před koncem drží stříbrnou pozici