U10

U10 „12“ Zlatý hattrick

Po týdnu (dne 9.10.2022) jsme se sešli opět na hřišti, tentokrát v Mnichovicích. Sluncem zalitý den začal zápasem s domácím týmem Mnichovicemi „B“. Začátek s ospalým přístupem naneštěstí opad a kluci hned začali zlepšovat herní činnosti. Během prvního duelu se více a více osmělovali a výsledek 11:0 mluvil za vše. 
V tomto turnaji se týmy rozdělili do třech skupin po třech soupeřích a nás čekal druhý tým této skupiny Litice „žlutí“. Soupeř to byl  kvalitnější a proto kluci museli předvést poctivý výkon. Výhra 4:0 byl nejen zasloužená, ale opravdu vydřená. Tento výsledek nás posunul do finálové skupiny o první až třetí místo. Ve této skupině byly našim prvním protivníkem Mnichovice „A“. Od samého startu hrací doby bylo jasné kdo je na hřišti vládcem. Pěkným kombinačním hokejem kluci nasypali soupeři 12:0 . Poté nás čekal poslední rozhodující duel o prvenství v tomto turnaji. Je to už tak trochu trochu klasika podzimu, do cesty za zlatem se nám postavil PH Jičín. Hned v prvním sekundách po hrubce zadních řad se se štěstím soupeř dostal do vedení. Na naše hokejky se začala vkrádat nervozita. Po neustálém dobývání Jičínského betonu se naši kluci před koncem dočkali alespoň vyrovnání, které znamenalo v součtu branek výhru v turnaji. 
Za týden v neděli se na našem hřišti uskuteční finálové rozuzlení celého podzimu „Memoriál Ládi a Ládika Pařízka U10“. Pokud budete mít čas, přijďte naše borce podpořit budou bojovat z vaší podporou o co nejlepší umístění.

Autor: Pražák Jakub

U10 „12“ Zlatý hattrick