U10

U10 „13“ – Děvčata si za víkend připsala tři body a drží třetí místo v tabulce skupiny o umístění

HC Slavia HK,,B” – HC Mnichovice ,,B”  8:3

Od začátku zápasu bylo znát kdo je „pánem“ na hřišti. Děvčata si s chutí zastřílela a zaútočila. Poločasový výsledek 6:0 vnesl klid na naše hokejky a my si tak mohly ve druhé půlce vyzkoušet i jiné varianty hráček na pro ně nezvyklých postech. S konečným výsledkem jsme byli nadmíru spokojeni.

HC Slavia HK ,,B” – SK Slavia Praha ,,A” 2:3

Se soupeřem se kterým máme vždy velmi vyrovnané výsledky nás čekal tuhý boj. Bohužel se nám nepodařilo zachytit začátek a brzy jsme prohrávaly 0:2. Avšak poté byla převaha na naší straně, velké množství našich šancí, ale bohužel skončilo bez gólu. Minutu před koncem utkání se nám podařilo konečně srovnat. Soupeř si, ale šťastným gólem pár vteřin před koncem zajistil tři body a v tabulce se na nás bodově dotáhnul.

Závěrečný turnaj této sezony nás čeká v sobotu. Tam se utkáme o postup do finále skupiny „B“ s týmem Mnichovic ,,A”. Věřím, že hráčky zabojují a předvedou to co se ve své první halové sezoně naučily.

Autor: Bára Machútová