U10

U10 „13“ Děvčata v halové soutěži berou třetí místo ve skupině o umístění

Slavia HK „13“ – Mnichovice ,,A” 3:7

Vítězství v tomto utkání nás mohlo posunout do finále skupiny o umístění. Kluci z Mnichovic pro nás ale byli nad naše síly. I když první gól skončil v naší brance, děvčata nesložila zbraně a celý poločas byla protihráčům vyrovnaným soupeřem. Ve druhé půlce duelu se ovšem projevila větší zkušenost mnichovických hráčů a zaslouženě zvítězili.

Slavia HK „13“ – Mnichovice ,,B” 6:1

V zápase o pomyslný bronz v této herní skupině naše holky podaly opět krásný výkon, kde si zastřílely s chutí na soupeřovu branku a s přehledem zvítězily.

Přes krásné konečné celkové 9. místo je důležité zmínit, že děvčata opět překvapila. Byla to jejich první halová sezona, která předčila moje očekávání. Většině týmů jsme byly víc než vyrovnaným soupeřem. Gólů jsme nastřílely jako ti nejlepší v této kategorii. A obrana s gólmankou patřila taky k těm nejlepším a nejpevnějším. Tento mladý tým bude ve stejném složení opět bojovat v jarní sezoně o co nejlepší výsledky.

Tímto bych chtěla poděkovat všem rodičům, kteří své děti podporují a jsou každý víkend k dispozici. Na hráčkách je vidět radost ze hry a nadšení. Těšíme se na jarní sezonu!

Autor: Bára Machútová

U10 „13“ Děvčata v halové soutěži berou třetí místo ve skupině o umístění