U10

U10 MIX ukončil sezónu v Mnichovicích

V neděli 28.5.2023 vyrazili téměř v pravé poledne borci z U10 mix na svůj poslední turnaj do Mnichovic. Začátek turnaje byl stanoven na čtrnáctou hodinu. Vzhledem k neúčasti týmu Kadaně bylo 9 zúčastněných týmů rozděleno do tří skupin. Náš tým tak ve skupině čekaly zápasy s týmy Litic(žlutí) a Presidentu(červení).

První utkání proti Liticím nabídlo zajímavou podívanou a i když ho naši borci nakonec prohráli výsledkem 4:2, tak na hřišti předvedli sympatický a bojovný výkon. Druhý zápas skupiny proti Presidentu se nesl v podobném duchu jako proti litickému týmu. President měl herní převahu a přeci jen více zkušeností než naši i přes naši zlepšenou hru a aktivitu nakonec jeho hráči zvítězili 4:1. Konečné třetí místo ve skupině nás poslalo do bojů o celkové 7. – 9. místo. Zde na nás čekalo „áčko“ a „béčko“ domácích Mnichovic. Do utkání s B týmem Mnichovic jsme vlétli jako vítr a aktivní hrou a pohybem na hřišti domácí přehráli 5:1. Poslední duel dne proti domácímu „áčku pro nás začal velmi příznivě. Jako v předchozím měření sil jsme byli od začátku aktivní a domácím vstřelili dvě branky. Následně, ale domácí převzali iniciativu a postupně otočili skóre na 3:2. V závěru jsme mohli z nájezdu srovnat krok, ale bohužel se ho nepodařilo proměnit.

V celkovém pořadí turnaje jsme tak obsadili osmou příčku a v rámci republikové soutěže jsme byli 18. Poděkování do Mnichovic za organizaci turnaje, který proběhl bez jakýchkoli komplikací. Díky patří samozřejmě také všem rodičům, kteří nás na turnaje doprovázeli a fandili nám.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům a hráčkám, kteří během jara nastoupili v tomto našem mladém týmu. Vzhledem ke skutečnosti, že MIX odehrál pouze čtyři turnaje, musím uznat, že hráči v krátké době udělali velký krok na své hokejové cestě a turnaj od turnaje bylo vidět jejich zlepšení. Myslím, že v příští sezóně se máme na co těšit. Díky moc, byli jste skvělí!!!! Sestava: Míša Stránská(GK), Emilka Rezková, Eliška Zemanová, Julie Tomsová, Matěj Machút, Matouš Satranský, Mikuláš Ostatnický a Lukáš Tuček

Autor: Zdeněk Stránský

U10 MIX ukončil sezónu v Mnichovicích