U12 dívky

U12 Girls – děvčata nestačila pouze na naše kluky a berou zasloužené stříbro!

V pátek 26. srpna v ranních hodinách jsme od naší modré arény odjeli na turnaj do Slovinska. Atmosféra v autobuse již byla od počátku výborná a stejně probíhal i celý víkend. Při cestě na turnaj jsme se stavovali v rámci regenerace v maďarských termálech Moravských Toplicích. 
Po příjezdu na místo turnaje jsme se všichni pokoušeli postavit naše stany. Vše dopadlo dobře a měli jsme kde spát :). 
V sobotu 27.8. v 11:20 nastoupila děvčata k první zápas proti HK Concordia. Celé toto utkání jsme měly pevně ve svých rukou a vyhrály 4:2. Herní pohodu jsme si přenesly i do dalších utkání. V odpoledních hodinách na nás čekal soupeř HK Jedinstvo. V tomto duelu všichni odhodlaně bojovaly, včetně soupeřů a výsledek zůstal remízou 3:3. 
Po velmi silném dešti a mohutné noční bouři, nás ráno čekal důležitý zápas proti HK Triglav Predanovci (SLO). Vyhrály jsme jasně 7:0. Tímto jsme se dostaly do finále a nečekal tam na nás nikdo jiný než naši hradečtí chlapci. Před finálovým utkáním jsme všechny nabraly síly a odhodlaně se pustily do boje o první místo. Bohužel se nám duel nepodařilo proměnit v naši výhru a prohrály jsme 5:2. Na výsledkové tabuli jsme tak obsadily krásné druhé místo. Všechna naše utkání měla očekáváné nasazení, obětavost, skvělou atmosféru i drama. Děkujeme za skvělý turnaj, zážitky a snad někdy příště si to zopakujeme!

Autor: Karolína Lojanová

U12 Girls – děvčata nestačila pouze na naše kluky a berou zasloužené stříbro!