U12 MIX vybojovali konečné 10. místo a loučí se nejen s halovou sezónou, ale i s hostujícími hráči z klubu PH Jičín

V neděli 22.1.2023 čekaly naše mladší žáky poslední boje v  halové soutěži. K prvnímu duelu bohužel nedorazil tým  HC Rakovník a kontumačně nám byla připsána výhra 10:0 a tři body do tabulky. K souboji o konečné umístění jsme vyzvali slovenský tým ŠK Šenkvice.

HC Slavia Hradec Králové  – ŠK Šenkvice 1:2

V naprosto vyrovnaném utkání se nám podařilo otevřít skóre utkání jako první. V 9.minutě díky Ríšově důrazu v útočném kruhu se podařilo dostat míček za záda soupeřova gólmana. Bohužel Šenkvice okamžitě odpověděly rychlým gólem z protiútoku a vyrovnaly na 1:1.
Následné minuty se zvyšovalo tempo hry, bylo vidět nespočet hokejových akcí, které se odehrávaly na celé herní ploše. Naši hráči a hráčky dávali do hry maximum možného. Do několika nadějných šancí se dostal Denis i Adéla, bohužel žádná gólem neskončila. Naopak při jednom ze soupeřových protiútoků se po naší obranné chybě slovenskému týmu podařilo dostat míček za brankovou čáru. V závěru zápasu i přes vyloučeného hráče a obrovské snaze našich hráčů a hráček se nám již nepodařilo vyrovnat skóre utkání. Rozhodčí duel ukončil za stavu 2:1 pro tým ŠK Šenkvice. Halovou část sezóny tedy končíme na uspokojivém 10. místě.

V šatně po utkání jsme se pak všichni společně rozloučili s hostujicími hráči z klubu PH Jičín. Byli jimi  Denis Kunc a Vojta Duczynský. Předali jsme každému malý dárek na památku, poděkovali a popřáli jim mnoho nejen hokejových  úspěchů.

V závěru bychom rádi pochválili celý tým za předvedené výkony a následné výsledky. Děkujeme rodičům za podporu a zajišťování dopravy, kolegům a starším spoluhráčům za pomoc při organizaci zápasů.

A 16. dubna 2023 se budeme se všemi opět těšit na viděnou při prvním jarním kole soutěže, které se bude konat na domácím hřišti v Hradci Králové.

Autoři: Kamila a Martin Minaříkovi

U12 MIX vybojovali konečné 10. místo a loučí se  nejen s halovou sezónou, ale i s hostujícími hráči z klubu PH Jičín