U15 dívky

Úspěšná domácí premiéra starších žákyň

Sobotní ráno 15.4.2023 patřilo na domácím hřišti starším žákyním, nastoupili jsme proti týmu HC Praga. I když tomu postavení v tabulce neodpovídá, tak tento vzájemný duel byl hokejovou bitvou od začátku až do konce.

Do utkání jsme vlétli s chutí odčinit nevydařený výsledek z předešlého kola s pražskou Slavií. První čtvrtina byla z naší strany poznamenán drobnými nepřesnostmi pramenícími hlavně z nácviku nového rozestavení. Během první přestávky jsme si chyby vysvětlili a od druhé čtvrtiny se naše hra začala postupně zlepšovat. I díky tomu jsme nakonec konto soupeřek ve finále zatížili třemi góly. Nejhezčí akcí byl náš třetí gól, který padl po krásné kombinační akci skoro celého týmu. Hráčky Pragy dokázaly pouze jednou trefou korigovat výsledek na konečných 3:1.

Stále tak držíme průběžné druhé místo jen o skóre za naší pražskou jmenovkyní. Našim hráčkám i soupeřkám poděkování za výkon a snahu. Potěšující informace je, že se nám do týmu daří postupně zapracovávat mladé hráčky. Doufáme, že zlepšený výkon potvrdíme příští sobotu na hřišti vždy nevyzpytalného Rakovníku.

Autor: Jiří Kožešník