Utkání extraligových mužů před domácím publikem skončilo proti úřadujícímu mistru ČR nerozhodně

HC Slavia HK – Bohemians 5:5 (4:0)

V dnešním utkání 7.5.2022 jsme nastoupili proti úřadujícímu mistru ČR, týmu Bohemians Praha. Utkání nám nabídlo zcela rozdílný pohled na dva poločasy. V prvním jsme již od úvodních minut dominovali a soupeř byl hodně zaskočený naší kvalitní hrou. Do poločasu jsme vedli 4:0 a i když jsme se v pauze uklidňovali a přesvědčovali, že by to dneska mohlo jít, druhý poločas byl zcela odlišný. Soupeř hřiště zcela opanoval a vytvořil si řadu příležitostí, a hlavně trestných rohů, ze kterých vstřelil celkově čtyři góly. Třetí čtvrtinu bychom raději nehráli, protože soupeři se během ní podařilo vyrovnat. Pauza mezi čtvrtinami nám tlak soupeře pomohla otupit a po ní se hra vyrovnala. Byť jsme přidali další gól, soupeř na něho ještě dokázal odpovědět. Výsledné skóre 5:5 je po slibně rozehraném utkání nešťastné, ale nutno říct, že soupeř byl velice kvalitní a my jsme se mu dokázali vyrovnat. Sobotní utkání bylo posledním domácím zápasem hráčů Marcina Fabisiaka, Martina Tomse a Robina Zdeňka. S extraligou se také loučí Václav Pilný. Také trenér Toms st. po sezóně u týmu končí. Před zápasem proběhlo rychlé rozloučení a poděkování za jejich přínos oddílu. DĚKUJEME

Autor: Martin Toms