V kvalitním domácím duelu s vynikající kulisou se mužům v druhém poločase nedařilo

Sobotní domácí utkání (1.10.2022) s papírovým favoritem HC Rakovník jsme rozehráli velice dobře. Byli jsme aktivní a vycházela nám taktika kterou jsme si stanovili před před duelem. I proto skončil poločas v náš prospěch 2:1.

Po vstupu do druhého dějství nám začala váznout kombinace. Naše obrana se postupně rozpadala, soupeř nás začal přehrávat. Naše chyby přetavil v trestné rohy. Své šance využil. Na rakovnické góly jsme my už nezvládli zareagovat a soupeř si tak z Hradce odváží vítězství 4:2.
I přes další prohru naše výkonnost roste a tak věříme, že první tabulkové body pro náš tým jsou snad hodně blízko. Byť nás tuto sobotu čeká souboj s hodně těžkým soupeřem a tím je SK Slavia Praha. Hraje se v Praze na Slavii od 11,00.

autor: Jiří Franc