U15 chlapci

V posledním domácím utkání starší žáci ztratili kolapsem ve čtvrté čtvrtině duel s HC President

Po několika výsledkově nepovedených utkání na hřišti hostů se starší žáci tuto středu 24.5.2023 představili v posledním duelu jara domácímu publiku. Do utkání vstoupili s nevídaným nasazením. Každý odváděl pro tým maximum.

Skóre otevřel HC President střelou z jednoho náhodného útoku. V druhé čtvrtině jsme nejprve proměnili roh a následně vytěžili díky tlaku další dvě branky ze hry. Do druhého poločasu jsme vstoupili za stavu 3:1 a v průběhu třetí čtvrtiny přidali gól na 4:1. Povedlo se nám také spálit dvě tutovky kdy útočníci již byli sami před odkrytou brankou.

Patnáct minut před koncem duelu jsme vedli 4:1. Následoval však náš totální kolaps…..

Prezident jsme nechali naprosto nepochopitelně vrátit do utkání a katastrofický průběh čtvrté čtvrtiny byl dovršen brankou 20 vteřin před koncem na 4:5.

Zklamání našich borců bylo veliké a sport je hold někdy hodně nespravedlivý. I přes nepovedený konec si žáci za přístup k tomuto duelu zaslouží pochvalu. Domácí představení tak končíme prohrou, ale jsme tým, který má obrovskou sílu a i když to někdy bolí, je třeba jít dál. Určitě přijde moment, kdy to sportovní štěstí bude na naší straně a ne na straně soupeře.

Autor: Lucie Kožešníková