U15 dívky

Vítězná šňůra nepřetržena a starší žákyně tak získaly titul Mistr České republiky v sezóně 2023/2024

Starší žákyně mají sezónu úspěšně za sebou. Cílem bylo přiblížit se dospělému hokeji. Což se nám víceméně podařilo, v některých zápasech nám to šlo lépe a v některých hůře. Obecně však lze říct, že celý tým udělal v herním projevu pokrok. V průběhu sezóny bohužel odešly dvě hráčky základní sestavy a vzhledem k tomu, že i tak bylo holek málo, tak jsme se v jednu chvíli potýkaly doslova s existenčními problémy. Naštěstí nám velmi ochotně pomohly Anetka Fojtíková a Sofča Brázdová, hostující hráčky z naší pražské jmenovkyně, které poctivě dojížděly na zápasy a byly důležitým článkem týmu. Dále jsme do týmu, po dlouhém zvažování, začlenily mladé hráčky Belinku Machútovou, Váju Lojanou a Julinku Tomsovou, které rozhodně nebyly jen do počtu a dokázaly na hřišti soupeřky pěkně trápit.

Sestava: Valerie Labuťová (GK), Amálie Drešerová, Barbora Kreibichová, Tereza Pražáková (C), Karolína Lojanová, Adéla Nádvorníková, Veronika Dašková, Anna Tomsová, Eliška Ostatnická, Aneta Fojtíková, Sofie Brázdová, Isabela Machútová, Valentýna Lojanová, Julie Tomsová + podzimní část s námi odehrály Dorota Kožešníková a Viktorie Žítková

Nyní holky čeká zasloužená pauza a v červnu si ještě v této sestavě naposledy zahrajeme na Lahoda cupu. Bára Kreibichová, Terka Pražáková a Veronika Dašková již v příští sezóně nastupovat v této kategorii nemohou. Přejeme jim dál hodně štěstí, ať se jim daří a hlavně ať jsou zdravé.

Za tuto sezónu patří obrovský dík hráčkám, rodičům a všem co nás jakkoliv podporovali a fandili nám

Trenérky (Marťa, Kami a Fíďa)

Vítězná šňůra nepřetržena a starší žákyně tak získaly titul Mistr České republiky v sezóně 2023/2024