V pátek na Den vítězství jsme odehrály další utkání dorostenecké soutěže v plzeňských Liticích, kde jsme nastoupily proti týmu HC Praga. Po bojovném a vyrovnaném zápase jsme si domů odvezly cenné vítězství 3:2. Do utkání jsme vstoupily s velkou chutí a od prvních minut bylo jasné, že nás čeká náročný duel. Přestože se nám podařilo vstřelit tři branky a zisku tří bodů jsme dosáhly, s předvedeným výkonem nepanuje úplná spokojenost. V některých pasážích nám chyběla větší přesnost, klid na hokejkách i lepší komunikace na hřišti. Soupeřky z Prahy nás dokázaly několikrát výrazně potrápit a zápas zůstával otevřený až do samotného závěru. I přes dílčí chyby jsme však prokázaly bojovnost a silného týmového ducha, díky nimž jsme utkání dotáhly do vítězného konce. Nyní už se plně soustředíme na nadcházející semifinále. Uvědomujeme si, že pokud chceme uspět i v dalších zápasech, bude potřeba naši hru ještě zlepšit. Čeká nás hodně práce na tréninku, ale věříme, že společnými silami dokážeme podat výrazně lepší výkon.
Druhý červnový víkend se pro nás stal nezapomenutelným. Po měsících tvrdé práce, náročných tréninků, soustředění a společně strávených chvílí jsme dosáhly toho nejcennějšího – titulu mistryň České republiky v pozemním hokeji dorostenek. A nejen to. Po triumfu v halové… Detail článku