U15 chlapci

ŽÁCI SI PORADILI I S PRAŽSKOU SLAVÍÍ A JSOU V ČELE TABULKY

V sobotu 21.10. sehráli kluci svoje poslední podzimní utkání nadstavby na domácím hřišti ve Farářství. Soupeřem jim byla naše přažská jmenovkyně. Pražané neměli být dle předpokladů slabým soupeřem, a tak této skutečnosti odpovídala i předzápasová porada.

Za slunného počasí zahájili úderem deváté hodiny naši borci boj o body do tabulky. Hned od začátku se hrál svižný hokej, kluci na sešívané doslova vletěli, a i díky tomuto faktu se nám podařilo brzy vstřelit první branku, kdy přesně mířil Šmejky. Poté následovalo vzájemné dobývání území, hra se přelévala ze strany na stranu, ale bez gólového efektu. Snad v tom trochu svou roli hrála i menší nervozita z domácího prostředí. Nicméně do poločasu vstřelil ještě jednu branku Martin, a tak v půlce utkání svítil na tabuli stav 2:0 pro domácí borce.

Do druhé části, po poločasové rozpravě, kluci nastoupili s odhodláním utkání dovést do vítězného konce. Hned zkraje třetí čtvrtiny přidal třetí přesný zásah Vojta. Sešívaní se poté začali více tlačit do útoku a po chvíli snížili gólem na 3:1. To bylo z jejich strany ale vše. Pokud už se hráči soupeře dostali k zakončení, ať už ze hry nebo z trestného rohu, tak jejich pokusy kryl v brance svými zákroky Zdenda  Nám se díky tomu dařilo dostávat se do zajímavých šancí, a tak Fabián a Šmejky přidali každý po jednom úspěšném zásahu. Utkání skončilo výhrou 5:1.

Branky: Kuba Šmejkal – 2; Martin Posejpal; Vojta Vejvoda; Fabián Chládek

Po třech odehraných vítězných utkáních mají kluci 9 bodů v tabulce a skóre 13:3 a zimní přestávku přečkají na prvním místě tabulky. Super práce borci!!!

Teď nás čeká týdenní pauza a od 30. října příprava na halovou sezónu, kterou zahájí domácí SUDA CUP 18.-19.11.2023.

Díky všem klukům (Zdenda Stránský, Kuba Bažant, Matěj Holík, Martin Posejpal, Fabián Chládek, Vojta Vejvoda, Šimon Kaska, Kuba Šmejkal, Štěpán Kaska, Tonda Husa, Ríša Holoubek a Honza Kouba) za jejích výkony na podzim, a také rodičům za podporu, fandění a pomoc s dopravou na výjezdy k podzimním utkáním.