U15 dívky

Žákyně nezaváhaly, urvaly tři body v utkání s HC Praga a lehce přehrály TJ Mnichovice

Třetí kolo soutěže starších žaček se odehrálo opět na Zeleném Pruhu. Na náš tým čekaly soupeřky z HC Praga a TJ Mnichovice. Místo uzdravení se naše marodka během týdne stále rozrůstá a tak některé hráčky nastupují bez tréninku a jiné mnohdy ještě se zdravotními problémy, za což si zaslouží obdiv. 

HC Slavia Hradec Králové – HC Praga 1:0

Utkání se od samého začátku změnilo v taktickou bitvu s čekáním na gól. Ten jediný a rozhodující se sice se štěstím, ale určitě i jako odměna za veškeré naše úsilí, podařilo dát dvě minuty před koncem nám. Soupeřky již neměly prostor reagovat a tři důležité body tak získala naše děvčata. Nutno podotknout, že nám je soupeřky nenechaly zadarmo a svojí stále se zlepšující hrou donutily náš tým podat výkon blížící se hranicím našich možností. Děvčatům z HC Praga gratulujeme k výbornému výkonu. 

HC Slavia Hradec Králové – TJ Mnichovice 7:0

Druhý sobotní duel jsme odehráli s mladičkým týmem z Mnichovic. I přes jejich sympatický a nebojácný výkon, se nám ho už v poklidnějším tempu podařilo bez větších problémů zvládnou konečným výsledkem 7: 0. 

Děkujeme všem hráčkám za velkou bojovnost a přístup, je fajn vidět, že i když se nám právě herně nedaří, tak svojí bojovností zatím utkání dotahujeme ke zdárnému konci. Při rovností bodů držíme s Rakovníkem a pražskou Slávií medailové pozice. Příští týden nás čeká poslední dvoukolo a pak všemi očekávaná herní pauza, kterou jak doufáme, využijeme k doléčení všech nemocí a šrámů.
 Autor: Jiří Kožešník

Žákyně nezaváhaly, urvaly tři body v utkání s HC Praga a lehce přehrály TJ Mnichovice