U15 chlapci

ZÁPAS S PRESIDENTEM V NAŠÍ REŽII

V sobotu 14.10. se naše výprava vydala do Prahy na hřiště Slavie, aby zde odehrála druhé utkání nadstavby soutěže starších žáků, tentokrát proti týmu HC PRESIDENT.

V 17 hodin rozehráli kluci svůj boj o body do tabulky. Dle očekávání se hrál fyzicky velmi náročný hokej, nicméně naši borci byli z předzápasové porady na tuto skutečnost připraveni. Po oboustranně opatrnějším začátku jsme to byli my, kdo postupně přebíral kontrolu nad utkáním a dařilo se nám i střelecky. V poločase jsme vedli 2:0. Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivní hře. Útočné snahy Pražanů končily u našich obránců, a když už se hráči Presidentu dostali do našeho kruhu, tak jejich pokusy bezpečně kryl náš brankář. Kluci postupně přidali ještě dva přesné zásahy do soupeřovy branky. Pár vteřin před koncem utkání, po zaváhání v naší obraně, se podařilo pražskému týmu kosmeticky upravit skóre. Po závěrečném hvizdu sudích jsme mohli slavit další tři body do tabulky. Konečný stav tak byl 1:4.

Branky: Vojta Vejvoda; Kuba Šmejkal – 2; Štěpán Kaska

Sobotní utkání bylo dosud tím nejlepším za celou podzimní část. Kluci plnili pokyny, na hřišti působili sebejistým dojmem a vzájemně se podporovali. Máme před sebou určitě ještě spoustu práce a stále je zde prostor pro zlepšení.

Klukům tedy patří velké poděkování za jejich výkony na hřišti.

Super práce borci!!!!

V sobotu 21.10. 2023 od 9:00 nás na domácím hřišti ve Farářství čeká poslední utkání podzimu proti pražské Slavii.