Ženy berou šesté místo i po nadstavbě

HC Praga – HC Slavia Hradec Králové 5:1

Ke svému poslednímu utkání sezony jsme nastoupily v sobotu za teplého letního počasí proti HC Praga na Zeleném pruhu. Bohužel se nám nepodařilo navázat na velmi dobrý výkon z minulého duelu s Bohemkou a hned od první minuty nás soupeřky zaskočily svou aktivitou a nepustily nás takřka k ničemu. Svoji převahu zúročily i vstřelenými góly a my po první čtvrtině prohrávaly 0:3. Tato čtvrtina tak rozhodla o výsledku utkání. Zbytek hrací doby si Pragovka dokázala pohlídat. Nám se sice podařilo skóre korigovat, ale konečný stav 5:3 mluví za vše. Nebylo to z naší strany vůbec dobré utkání. Do budoucna se musíme vyvarovat takových pomalých startů do utkání a opravdu se koncentrovat od začátku. Zbytečně nás pak stojí spoustu sil dotahovat brankové manko.

Na závěr bych chtěla poděkovat našim trenérům Markovi a Martinovi za jejich práci a trpělivost.😊 Víme, že je to s námi někdy těžké, ale jsme rády, že vás máme!

Obrovský dík patří holkám, které za nás hostovaly (Dominika, Puchy, Šarli, Léňa, Miluška, Káča) a zodpovědně dojížděly na každý duel, a to opravdu z daleka. V neposlední řadě bych hrozně moc chtěla pochválit naše mladý (Terku, Káju, Elišku a Dori) jak se začlenily do týmu a hlavně, jak naši hru oživily. Dále děkujeme všem, kteří nás podporují a fandí nám. Moc si toho vážíme! Teď si od hokeje pořádně odpočineme a těšíme se na viděnou v další sezoně!!!

Autor: Petra Tomsová