Ženy na Bohemce vydolovaly zasloužený bod

HC Slavia HK – HC Bohemians 1:1

Sobotní utkání s Bohemkou bylo vyrovnané a proto také skončilo sparavedlivou remízou. Vyrovnaný výkon odvedli také rozhodčí, kteří už od začátku netolerovali žádné fauly a nedodržování vzdálenosti. Měli tak duel po celou dobu zcela pod kontrolou.

Hned na úvod utkání jsme se zdržovaly na soupeřově polovině, ale nedokázaly efektivně zakončit, i soupeřky si také vytvořily několik šancí. Hned v úvodu druhé čtvrtiny jsme inkasovaly gól z trestného rohu. V druhé polovině zápasu jsme chtěly na soupeře zatlačit a vytvořit si šance na srovnání skóre. Bohužel se nám nedařilo stav zápasu vyrovnat. Ve čtvrté čtvrtině jsme už musely zariskovat a vytáhnout se až ke kruhu soupeře. Tím pro Bohemku vzniklo hned několik přečíslení na naši gólmanku. Bára Čecháková však neomylně zlikvidovala vše co ji přišlo před bránu. V posledních minutách dorazila konečně vlna úlevy a radosti, kdy jsme po zásluze srovnaly skóre na 1:1 díky zkušené Venclové. Na utkání nás přijely podpořit i hradecké žákyně. Moc děkujeme, holky!

Autor: Bára Machútová