Ženy v předehrávce po dobrém výkonu bohužel bez bodu

Neobvykle ve středu 14.9.2022 vyrazily hradecké hráčky do Litic k odehrání svého prvního utkání extraligové sezóny.

Tým Litic v úvodním utkání ligy porazil úřadujícího mistra Rakovník 3:1 a tak hradecké hokejistky očekávaly, že zápas nebude jednoduchý. Bohužel vzhledem k několika zraněním neodjel tým navíc v plném složení a ke konci duelu to byla také jedna z příčin, že konečný výsledek nedopadl alespoň remízou.

Začátek hrací doby byl více pod taktovkou domácího družstva. Hradci se dařilo tento tlak ubránit a ve druhé čtvrtině si také hradecké hokejistky vytvořily několik šancí.

Bohužel na začátku třetí čtvrtiny Litice jednu ze svých šancí proměnily a to byl také jediný gól zápasu. V závěrečné čtvrtině se snažila děvčata z Hradce alespoň vyrovnat, ale ani jedna z šancí z několika rohů, neskončila v brance soupeře.

Proto, bohužel možná trochu smolně pro Hradec, zůstávají 3 body za vítězství v Liticích.

Autor: Šmídová Štěpánka