U18 dorostenci

Dorost po bojovném výkonu z Mnichovic odjel s prázdnou

Ke čtvrtému kolu dorostenecké soutěže nastoupil náš tým v neděli 3.10. 2021. Vzhledem k technickým problémům na našem hřišti, jsme sehráli, po výměně pořadatelství,  utkání na hřišti soupeře v Mnichovicích.

Do utkání lépe vstoupili Mnichovičtí a již ve druhé minutě vstřelili branku. Náš tým bojoval a snažil se tlačit do útoku a předbrankového prostoru. Před poločasem však díky nedůrazu a následné špatné rozehrávce, se mnichovickým podařilo se štěstím vstřelit druhý gól. Do druhé poloviny utkání naši borci nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek. Ve 34. minutě, ale soupeř odskočil na rozdíl 3:0. Kluci se snažili hrát aktivně a dostávali se i do zajímavých šancí. V koncovce se však nedařilo srovnat mířidla a trefit soupeřovu branku. Do konce utkání se již skóre nezměnilo.

I když je stále co zlepšovat, klukům patří za bojovnost a nasazení pochvala.